Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Regimin

Regimin: regimińska filia ChSCh na festiwalu wolontariatu

17.06.2012, Zadbaj o Zdrowie z ChSCh

8 czerwca na placu Jana Pawła II w Ciechanowie odbył się festiwal wolontariatu i organizacji pozarządowych, w którym uczestniczyła także filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Regiminie.

W I Ciechanowskim Festiwalu Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych wzięło udział ponad 20 stowarzyszeń i fundacji, działających na terenie miasta. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali swoje stoiska i programy. Wystawie towarzyszyły zabawy integracyjne, konkursy, występy artystyczne, pokazy ratownictwa. Był także darmowy poczęstunek, grochówka i kuroniówka. Imprezę zorganizowało Ciechanowskie Centrum Wolontariatu, działające przy Banku Żywności w Ciechanowie, Fundacja Gospodarcza im. Karola Marcinkowskiego oraz Urząd Miasta w Ciechanowie. Gościem specjalnym festiwalu był Jan Kuroń, który dla mieszkańców Ciechanowa przygotował z przepisu swojego ojca trochę zmodyfikowaną „kuroniówkę”. Mieszkańcy miasta mogli dowiedzieć się, co organizacje pożytku publicznego robią na rzecz lokalnej społeczności, w jaki sposób rozwiązują problemy, do których zostały powołane.

Wolontariusze ChSCh na swoim stoisku propagowali zdrowy styl życia. Była degustacja potraw wegetariańskich i pomiar ciśnienia tętniczego. Rozdawali także ulotki i literaturę. Przedstawiciele ChSCh przeporowadzili mnóstwo wartościowych rozmów z mieszkańcami Ciechanowa. 

Czytaj więcej o projekcie Zadbaj o Zdrowie z ChSCh.

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Mazowiecki
Filia Regimin
Regimin 9a
06-461 Regimin

Nr konta bankowego:
84 2030 0045 1110 0000 0275 8340

Kierownik: Elżbieta Prusak
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 666 369 440

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij